• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bekiryildirimsmmm
  • https://www.twitter.com/@BEKRYILDIRIM
Sivil Toplum Diyaloğu VI Hibe Programı Duyurusu (En az 60 bin en fazla 150 bin Avro hibe desteği)
Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından Türkiye ve AB sivil toplum kuruluşları (STK) arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla 2008 yılından beri AB Katılım Öncesi Yardım Aracı çerçevesinde yürütülmekte olan “Türkiye - AB Sivil Toplum Diyaloğu” hibe programının altıncı dönemi için teklif çağrısı 19 Eylül 2019 tarihinde yayımlanmıştır.

Programının altıncı döneminin 2020-2021 yılları arasında uygulanması öngörülmektedir. Toplam bütçesi 4.5 milyon Avro olan hibe programı ile AB müzakere sürecinin tüm fasıl başlıklarıyla ilgili konularda, Türkiye ve AB’den sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa yürütecekleri projeler geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Türkiye’den dernekler, vakıflar, derneklerin veya vakıfların federasyonları/konfederasyonları, kar amacı gütmeyen kooperatifler ile AB üyesi ülkelerden kar amacı gütmeyen kuruluşların ortaklaşa geliştirecekleri projelere en az 60 bin en fazla 150 bin Avro hibe desteği sağlanacaktır.

Hibe programına son başvuru tarihi 12 Kasım 2019 saat 17:00 olup başvuruların Merkezi Finans ve İhale Birimi'ne yapılması gerekmektedir. 

Sivil Toplum Diyaloğu VI Hibe Programı ile ilgili başvuru sürecine ilişkin ayrıntılı bilgiye ve başvuru dokümanlarına Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı web sayfasından (https://www.ab.gov.tr/51766.html) ulaşılabilmektedir.


İLGİLİ SİTEDE AŞAĞIDAKİ AÇIKLMALAR YER ALMAKTADIR.

Sivil Toplum Diyaloğu Altıncı Dönem Hibe Programı (CSD VI) Teklif Çağrısı

Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından Türkiye ve AB sivil toplum kuruluşları (STK) arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla 2008 yılından beri AB Katılım Öncesi Yardım Aracı çerçevesinde yürütülmekte olan “Türkiye - AB Sivil Toplum Diyaloğu” hibe programının altıncı dönemi için teklif çağrısı yayımlandı.

Programının altıncı döneminin 2020-2021 yılları arasında uygulanması öngörülüyor. Toplam bütçesi 4.5 milyon Avro olan hibe programı ile AB müzakere sürecinin tüm fasıl başlıklarıyla ilgili konularda, Türkiye ve AB’den sivil toplum kuruluşlarının ortaklaşa yürütecekleri projeler geliştirilmesi hedefleniyor.

Türkiye’den dernekler, vakıflar, derneklerin veya vakıfların federasyonları/konfederasyonları, kar amacı gütmeyen kooperatifler ile AB üyesi ülkelerden kar amacı gütmeyen kuruluşların ortaklaşa geliştirecekleri projelere en az 60 bin en fazla 150 bin Avro hibe desteği sağlanıyor.

Proje başvurularının 12 Kasım 2019 - saat 17.00’a kadar Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için;

 

  
655 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam112
Toplam Ziyaret335626
Hava Durumu
Saat
Takvim
Site Haritası