• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bekiryildirimsmmm
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905324320137
  • https://www.twitter.com/@BEKRYILDIRIM
YABANCI ORTAKLI LİMİTED, ANONİM ŞİRKET KURULUŞU – DIŞ TİCARET ŞİRKETİ KURULUŞU, İTHALAT, İHRACAT
04.10.2022
ŞİRKET KURULUŞU 2024 LTD ŞİRKET KURULUŞU ADIM ADIM ŞİRKET KURULUŞU GÜNCEL 2023 ŞİRKET KURULUŞ İŞLEMLERİ AŞ. KURULUŞU - LTD KURULUŞU- ŞİRKET KURULUŞU MALİYETİ ŞİRKET KURULUŞU ANONİM ŞİRKET KURLUŞU - LTD ŞİRKET KURULUŞU - ŞİRKET KURULUŞ İŞLEMLERİ - ŞİRKET KURMA MALİYETİ - ŞİRKET KURMAK İÇİN GEREKENLER 2021 GÜNCEL ADIM ADIM LTD ŞİRKET KURULUŞU (SON ÇIKAN YENİ DÜZENLEMELERE GÖRE)
21.11.2021
ŞİRKET KURULUŞU ŞİRKET KURMAK ŞİRKET KURULUŞU GÜNCEL 2024 İŞLEMLER ADIM ADIM ŞİRKET KURULUŞU - AŞ. KURULUŞU - ŞİRKET KURULUŞU MALİYETİ TÜRKİYEDE ŞİRKET KURMAK İÇİN GEREKENLER ANONİM ŞİRKET KURLUŞU, ŞİRKET KURULUŞ İŞLEMLERİ - ŞİRKET KURMA MALİYETİ ŞİRKET KURMAK İÇİN GEREKENLER 2024 GÜNCEL ADIM ADIM ŞİRKET KURULUŞU (SON ÇIKAN YENİ DÜZENLEMELERE GÖRE)
21.11.2021
Türkiye'de Yabancı ortaklı şirket kuruluşu Türkiye Şirket Kurmak İçin gerekenler, Şirket Kurma maliyeti nedir, Şirket Kurarken dikkat edilecekler, Yabancı Ortaklı Şirket Kuruluşunda önemli hususlar nelerdir. Türk ve Yabancı ortaklı şirket kuruluşu, Yabancı ortaklı şirket kuruluşunda çalışma izni zorunlu mu? Yabancı ortaklı şirket kurma maliyeti ve gerekli evraklar, şirket kurarken dikkat edilecek konular. Türkiye'de şirket kurmak isteyen kişilere, Türk yasalarına göre çalışmaya yetkili ve güvenilir kamudan yetkili uzmanlarımız olan Mali Müşavir Ekibimiz ile şirketlerin kurulması konusunda hizmet vermekteyiz.
06.10.2018
ŞİRKET KURULUŞU ADIM ADIM ŞİRKET KURULUŞU ANONİM ŞİRKET KURULUŞU - LTD ŞİRKET KURULUŞU - ŞİRKET KURULUŞ İŞLEMLERİ - ŞİRKET KURMA MALİYETİ - ŞİRKET KURMAK İÇİN GEREKENLER 2024 GÜNCEL SON ÇIKAN YENİ DÜZENLEMELERE GÖRE Şirket Kuruluşu Şirket Kuruluşu ve aşamaları. Türk ortaklı ve Birden Fazla ortaklı şirket kuruluşu, Yabancı Ortaklı Şirket Kuruluşu, Şirket Kurma Maliyeti, Şirket Kurmak için gerekenler, Türkiye'de Şirket Kurmak için gerekenler, Anonim Şirket Kuruluşu, Limited Şirket Kuruluşu, Şahıs Firması Kuruluşu, Şirket kuruluşunda istenen belgeler, Türkiye'de Yabancı ortaklı şirket kuruluşu için istenen belgeler ve maliyeti? Şirket kurmak mı istiyorsunuz. Vergisel avantaj ve dezavantajları neler. Hangisini seçmeli. ve daha fazlası için...
13.09.2015
Yabancı Şirket Ortağının Çalışma İzni Alması Türkiye’ye doğrudan yabancı yatırım yapan gerçek ve tüzel kişiler hakkında 4875 sayılı Doğrudan Yabancı Yatırımlar Kanunu uygulanmaktadır. Yabancı Sermayeli şirket sahipleri ve ortakları 4875 Sayılı kanun kapsamına girmemektedir. Bu yabancılar hakkında 6735 sayılı Uluslararası İşgücü Kanunu ve 4817 sayılı uygulama yönetmeliği hüküm doğurmaktadır. Çalışma İzni başvuruları şirket ortağının Türkiye’de ikamet etmesi durumunda yurtiçinden, diğer hallerde uyruğunda bulunduğu veya sürekli ikamet ettiği ülkenin Türkiye Cumhuriyeti Dış Temsilciliği aracılığı ile yurtdışından yapılmaktadır. Yurtiçinden müracaatlar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na, yurtdışından yapılan başvurular ise Dış Temsilciliklere yapılmaktadır. Yurtiçinden başvuru yapacak olan yabancı uyruklu şirket ortağının Türkiye’de en az 6 ay süreli ikamet iznine sahip olması gerekmektedir.
21.10.2020
Konkordato nedir? Konkordato Projesi öncesi hazırlık aşaması Projenin Hazırlanması Konkordato Süreci ve Yönetimi Konkordato Revize Proje Hazırlanması hizmetleri Konkordato Maliyeti
20.09.2019
6102 sayılı Türk Ticaret Kanunun 01.07.2012 tarihinde yürürlüğe girmesi ile birlikte İş hayatında getirdiği yeniliklerden bir tanesi de Sermaye şirketlerinin (Limited ve Anonim) Şahıs Firmasına dönüştürülmesi sürecidir. Şirketi tasfiye sürecine sokmadan ve çok kısa bir sürede sonlandıra bilirsiniz.
01.11.2017
Özet KVK nun 1 inci maddesinde sayılanlar arasında, dernek tüzel kişiliği olmadığı için, dernek tüzel kişiliği kurumlar vergisi mükellefi değildir. Dernekler tarafından elde edilen kira gelirlerinden vergi tevkifatı yapılacaktır. Dernek tüzel kişiliklerinin tacir gibi sorumluluğu olup, yapılan tüm fiillerden üçüncü kişilere karşı sorumludurlar. Dernek iktisadi işletmelerinin ise kurumlar vergisi açısından vergisel yükümlülükleri bulunmaktadır. Aynı zamanda dernek iktisadi işletmelerinin gelirleri Kurumlar Vergisi, Katma Değer Vergisi ile Muhtasar ve Geçici Vergiye tabi olduğu belirtilmiştir. Anahtar kelimeler; Dernek, vakıf, iktisadi işletme, tevkifat, Gelir Vergisi Kanunu (GVK), Kurumlar Vergisi Kanunu (KVK), Katma Değer Vergisi (KDV), Muhtasar, Geçici Vergi
31.10.2017
Vergi Denetim ve İnceleme Elemanları Kapınızı çalmadan siz tedbirinizi alın.
21.09.2014
 1